OBOZY LETNIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów dla dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera, autyzmem, lękliwych oraz mających inne dysfunkcje i problemy utrudniające im funkcjonowanie w grupie społecznej.
Kochani, otrzymujemy sporo zapytań o nasze obozy terapeutyczne w związku z aktualną sytuacją. Chcielibyśmy państwa uspokoić, w dalszym ciągu przyjmujemy zgłoszenia. Obozy będą zorganizowane według wytycznych przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia. Oczywiście sytuacja jest dynamiczna i jeżeli zajdzie jakiekolwiek ryzyko, że obóz się nie odbędzie, to natychmiast otrzymają Państwo od nas informację. Monitorujemy sytuację oraz jesteśmy w stałym kontakcie z ośrodkami, w których zaplanowaliśmy wypoczynek dla dzieci.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod:

tel. 508966787,
mailowo: biuro@re-aktywnyurwis.pl
oraz na facebooku.

Pozdrawiamy Was serdecznie! Trzymajcie się zdrowo!JAKIE KORZYŚCI DAJE WYJAZD Z NAMI?

W programie znajdziecie Państwo zarówno zajęcia terapeutyczne oraz rekreacyjne. Dzieci mają możliwość spędzenia wspaniałych i niezapomnianych chwil, odpoczynku od trudu szkolnego oraz udoskonalania umiejętności społecznych, komunikacyjnych, wykonywania poleceń czy samoobsługi.
Dodatkowo uczą się relaksacji, kontroli emocji i współpracy oraz efektywnego spędzania czasu wolnego. Dzieci z nami czują się bezpiecznie, mogą czerpać radość z zabawy, pokonując przy tym swoje słabości, a Rodzic ma pewność, że nikt nie zadzwoni do niego, aby odebrać dziecko wcześniej z wyjazdu, bo ,,jest niegrzeczne”. Dzięki połączeniu doświadczeń terapeutów, psychologów, pedagogów i sportowców dzieci przez całą dobę pozostają pod troskliwą opieką tak, żeby im niczego nie brakowało. Tworzymy wspaniałą atmosferę od rana do wieczora, a jasne zasady i system funkcjonowania motywują dzieci do dalszej pracy nad sobą.

NA OBÓZ ZAPRASZAMY DZIECI:
Które chcą przeżyć wspaniałą przygodę impulsywne, mające problemy z rozwiązywaniem konfliktów i odreagowaniem napięć emocjonalnych mające problemy z koncentracją i organizacją mające problemy z rozumieniem otaczającego ich świata z trudnościami z komunikacją, rozpoznawaniem emocji i potrzeb mające problemy z funkcjonowaniem w życiu codziennym oraz współpracą w grupie.
Jastrzebia gora 1
Visit Us On Facebook